2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Havndal. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Havndal er to interessante boliger netop kommet til salg. Den første er en rummelig landejendom beliggende på Demstrupvej 31. Med sine 239 kvadratmeter og 8 værelser tilbyder denne ejendom masser af plads til den store familie.
Den enorme grund på 34.773 kvadratmeter giver endeløse muligheder for dem, der drømmer om at drive landbrug eller have rigelige udearealer. Ejendommen er udbudt til en pris på 1.595.000 DKK.
Den anden bolig, der er kommet på markedet, er villaen på Fl. Junckers Vej 11. Med en boligstørrelse på 182 kvadratmeter fordelt på 6 værelser, er denne villa en mere traditionel, men stadig rummelig mulighed.
Villaens grundareal på 7.420 kvadratmeter er også betydeligt og indbyder til mange aktiviteter eller haveprojekter. Ligesom landejendommen er villaen også prissat til 1.595.000 DKK. Begge ejendomme har tilsvarende prissætning, hvilket åbner op for forskellige livsstilsmuligheder i samme prisklasse.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.