Store rabatter på Spier Note vin og Cheasy skyr til 20 kr. hos DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser fra DagliBrugsen i Havndal og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på både vin og skyr.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier Note vin til kun 199 kr. for 6 flasker

Hos DagliBrugsen kan du få en god deal på Spier Note vin. Køb 6 flasker for kun 199 kr., hvilket giver en literpris på 44,22 kr. Dette tilbud er perfekt til vinelskere, der ønsker at fylde op i vinreolen. Tilbuddet gælder fra fredag den 28. februar til torsdag den 13. marts.

DagliBrugsen: Cheasy skyr til kun 20 kr. pr. stk.

For de sundhedsbevidste er der et godt tilbud på Cheasy skyr i forskellige varianter. Få 1 kg for kun 20 kr., hvilket gør det til en overkommelig mulighed for at tilføje protein til din kost. Tilbuddet gælder fra fredag den 28. februar til torsdag den 13. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.